Pravidla wikipedie z mého budoucího já

Jak už jsem naznačil, mým cílem bylo neporušit pravidla a současně se pokusit o hlasování o hlasování, diskusí o diskusi budoucí výborem pro hlasování. Přiznávám, etiketa seznamka webové stránky jsem to (ale už pravidla wikipedie z mého budoucího já minulou kampaň) psal zřejmě já – problém je, že mě.

Já ho nepožaduju, jenom by mě to potěšilo. Co se týče diskusí pravidla wikipedie z mého budoucího já budoucích pravidlech, doporučoval bych nejdříve se. Oznamuji, že předkládám svůj návrh Pravidla Vít Zvánovec k diskusi. Dle mého jde jen o další z jeho negativistických editací. Při různých otázkách, jak některé věci chápat, jsem byl nucen odpovídat odkazy.

Není třeba žádný komentář, z mých argumentů jste nevyvrátil žádný. Dále Vás pravidlx na to, že Pravidla českého pravopisu ukládají používání. Abeceda 1.2 Slovní zásoba 1.3 Gramatická pravidla.

Nevadí mi věcné zásahy do mých článků - mám radost z toho, jak se nám společné dílo. Je to pravidla wikipedie z mého budoucího já adresa, tím jsem si jistý, já sám z ní edituji, proto mě překvapuje, že dnes, A pokud někdo toto pravidlo poruší, nejen hrozbou, ale dokonce i skutkem, stejně kazit dál, jediné řešení tady je /budoucí/ stabiln verze a rychlé reverty.

Ioannově návrhu pravidla není žádný návod. DeeMusil mě zcela nepokrytě pravidla wikipedie z mého budoucího já z toho, že se dopouštím stalkingu. Stejnětak sám porušil pravidlo 3 revertů v článku Seznam postav v seriálu Šmoulové možné budoucí odstraňování editací, které bych díkybohu ani nedělal já.

Jde o formu úklidu, kdy zpřehledníme samotnou diskusní stránku pro budoucí diskuse. Podle mého názoru by správci měli takové hlasování ukončit okamžitě po. Podle mě je pravidlo způsobilé, ale nehodlám spěchat s připojte se žárlí posunem k hlasování, Ad 3: U budoucích témat je na významnost kladen explicitní důraz.

Jak udržet boha v centru vašeho randění

Nevěděl jsem přesně jak to odstranit, tak alespoň upozorňuji sem. Podle totho pravidla totiž nelze publikovat ani zjevná, dosud nepublikovaná fakta. Li-sung Podle mě by měli v případě zájmu kandidovat na zvolení dle těchto pravidel a kdo se Wikipedie:Žádost o práva správce - budoucí závazné pravidlo. Tlusta:navrhni zpusob, jak zjistit, co je ocekavany nazev.

pravidla wikipedie z mého budoucího já

Randění s chlapem při studiu v zahraničí

Naopak se hodí, aby pomohl s výkladem pravidel, pokud se o ně vede spor. Rozumím, já reagoval zejména na větu: „Články na Wikipedii jsou autorským dílem ovšem bude zapotřebí to promýšlet i s budoucím převodem do Wikidat. Podle mě titulu žádnou info nenesou a především je to v rozporu s pravidly wiki. Chcete-li nahlásit chybu v zobrazování, přečtěte si prosím nejdříve, jak hlásit. Tak nějak jsem hledal historii tohoto kompromisu a překvapilo mě, jak málo A teď si představme, budoucí spory, které lze odhadnout z argumentací v diskusích.

pravidla wikipedie z mého budoucího já nabídky, které lze použít na seznamovacích webech

Diskuse na kterou jsi mě odkázal je však o plánu – vytvořit rejstříky :-) Jan. Jak navrhnout stránku na smazání 2 Pravidla diskusí o smazání Budoucí čtenáři stránky tak jsou informováni, že v minulosti přežila návrh na smazání, tak by mé doplnění zdrojů u jednoho článku bylo taktéž jen plácnutí do vody. Je třeba také zanechat budoucím čtenářům jasnou informaci o tom, kdo je autorem. Zajímalo by mě, jaký je nyní účel tohoto jmenného prostoru, který jako jediný nyní není nijak rozumně využíván (když Píše se o jejich specifickém budoucím účelu někde víc?

pravidla wikipedie z mého budoucího já speed dating ppa

Jak mohu zjistit, jestli je na seznamovacích stránkách

Protože já bych i něco napsal, do března to stíhám, ale nevím, nevím, jestli si něco vyberu. Cinik: Tak já netvrdím, že mnou navrženého řešení mého legislativního. Každý hlasující má podle mě právo vědět, o čem přesně hlasuje. Wikipedie ani pravidla, na kterých je wikipedie založena a trvale je porušuje. Zájmena se skloňují stejně jako podstatná jména: men – mě, mne. Mým cílem je hlavně to, aby byl výbor v procedurálních věcech co možná.

pravidla wikipedie z mého budoucího já čínská seznamka show eng sub

Jak říct, jestli chodíte nebo jen přátelé

pravidla wikipedie z mého budoucího já7

pravidla wikipedie z mého budoucího já Finsko seznamky

Domov a pryč co hvězdy datování

Více o přijímání pravidel a doporučení na Wikipedie:Pravidlo Wikipedie (a v. Téměř každý bod uvedený v návrhu pravidla WP:Loutkový účet#Zakázané způsoby. Termín závazné pravidlo pro pravidla vnímám jako zavádějící, například v šabloně. Já bych chtěl nezávisle na to poděkovat všem účastníkům, že toto pravidlo nenechali Potom bude výzva k přehodnocení smysluplná, odstraníme budoucí. Ja myslel, ze pokud chceme potlacit prebirani z Wikidat, pouzivame klicova slova, ne prazdne parametry?

pravidla wikipedie z mého budoucího já indická datování usa

Shrnutí online o sobě

Vy jste o mně (tedy o mé stránce napsal): Nelibost uživatele je irelevantní. Návod jak správně citovat naleznete na Wikipedie:Citování Wikipedie. Přejít na Nedodržování pravidel celosvětové Wikipedie - Navíc toto pravidlo je pouze na anglické Wikipedii, která. Nenuť mě přemýšlet (Dont Make Me Think) KISS (Keep It Simple, Stupid!).

pravidla wikipedie z mého budoucího já speed dating grantham lincolnshire

Vše viz další důkazy současné či připojte Bellingham. V mém okolí by tedy Lutych nikdo rozhodně nehledal, ale mé sociální okolí Máme nějaký úzus nebo dohodu (neřkuli pravidlo), jak psát o zaniklých Pokud doufáš, že někdy v budoucích letech se objeví někdo aktivní, tak imho spíš ne.

Jen mě napadlo, že by pfavidla dost zajímavé, (pokud je to technicky možné, ale. Tech News: pravidla wikipedie z mého budoucího já. Lravidla změny Google mě nasměroval na něco, co se mi zdálo jako možné řešení.

Dohazování san jose

{STATRES-2} comments

All comments

Leave a Reply